Lidovci a Starostové jdou v Brně společně do komunálních voleb

Proč? Přečtěte si hlavní důvody

“Máme společnou vizi MODERNÍHO MĚSTA, kde lidé budou mít čas sami na sebe, na své děti, na své blízké a nebudou zbytečně mrhat čas stáním v kolonách, hledáním parkovacího místa nebo dostupného bydlení.”

Petr Hladík - kandidát na primátora

“Neděláme politiku pouze na čtyři roky, naše vize přesahuje hranici čtyř let, myslíme na BUDOUCNOST, chceme město, ve kterém budou moct bydlet i naše děti a další generace, spojuje nás zodpovědný přístup k budoucnosti”

Irena Matonohová - lídryně hnutí STAN

„Tyhle volby nejsou o stranách, ale HLAvně o lidech. Takže hlavní je to dobře namixovat. Vede to Petr, který mohl sedět v teple v Praze na ministerstvu životního prostředí, ale dal přednost Brnu a rodině. A do toho starostové z městských částí. Fakt se mi to líbí.“

Jan Grolich - hejtman jihomoravského kraje

“Tahle koalice chce RODIČŮM HLAVNĚ DÁT DŮVĚRU. Sama dobře vím, jak my rodiče potřebujeme pouze podmínky pro to, abychom si mohli věci zařídit po svém. Nakonec to totiž nejvíc ocení naše děti. Jsem ráda, že je tu konečně někdo, kdo to umí odpracovat.”

Marie Jílková - brněnská poslankyně

“Zásadní je pro nás SPOLUPRÁCE. Spolupráce s veřejností, spolky, městskými částmi, firmami, vědeckými institucemi, krajem i vládou, jenom tak můžeme Brno posunout dopředu.”

Radomír Vondra - starosta Tuřan

“Je pro nás důležitý KOMUNITNÍ ŽIVOT. Máme tu pejskaře, zahrádkáře, maminky, dobrovolné hasiče a spoustu dalších. Každá komunita potřebuje hlavně vyslechnout, často se na ně totiž zapomíná. Proto jsme mezi lidmi a aktivně se jich ptáme, jak se jim tu žije.”

Petra Quittová - brněnská poslankyně, starostka Černovic

„Pro mě jako pro starostu je důležitá OTEVŘENÁ KOMUNIKACE města. Brno bude lépe fungovat, pokud bude otevřeně komunikovat se starosty městských částí a Brňany napřímo. V tomto ohledu mám s Petrem Hladíkem výbornou zkušenost“

Michal Marek - starosta Medlánek

“Známe se, lidsky si jsme blízko, vnímáme POLITIKU JAKO SLUŽBU A POMOC LIDEM, denně řešíme jejich problémy přímo v ulicích.”

Jakub Hruška - starosta Kohoutovic

“Starostové a Lidovci se spojili, aby zvítězili a přinesli na magistrát chuť a odvahu zlepšovat a rozvíjet život ve městě. Kandidátku vede Petr Hladík a Irena Matonohová, kteří mohou Brno společně posunout. Nebudou se před nikým schovávat, budou od začátku mezi lidmi a nebudete se muset za jejich práci stydět.”

Vít Rakušan - ministr vnitra

X